Zalety parkingu długoterminowego przy lotnisku

Na pandaparking.pl znajdziesz więcej informacji o lotnisko Kraków parking długoterminowy.

Wyjeżdżasz na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Parking w pobliżu lotniska – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych pojazdów czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie dla pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w autobusie miejskim czy pociągu.

Parking długoterminowy – czemu warto z niego skorzystać?

Przeważającym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking świadczy też bezpłatny transfer pasażerów prosto pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet bądź przez telefon – ekspresowo i bez problemów, a odwołanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem bankowym. Dodatkowym atutem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]