Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Wdrożenia WooCommerce - skieruj się w to miejsce po więcej szczegółów o tych usługach.

Chcesz otworzyć sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeżeli nie masz w ogóle strony www i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – atuty tej wtyczki

Ze względu na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się witryny projektowane w oparciu o WordPress, łatwo zrozumieć fakt, że w konsekwencji pojawiła się wtyczka umożliwiająca na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano tej wtyczce, ma dużo zalet. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można bez trudu spersonalizować z wykorzystaniem darmowych lub płatnych motywów, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod przeróżne wyszukiwarki, co sprawia, że łatwiej jest osiągnąć pozycje w Top3 w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć szerszemu kręgowi odbiorców. Dzięki instalacji dedykowanych wtyczek zwiększa się też elastyczność sklepu. Łatwo można w nim założyć bramki płatności i umożliwić użytkownikom zlecenie przelewów za zamówienie m.in. przez Przelewy24.pl bądź DotPay.pl. WooCommerce daje również możliwość analizy wyników sprzedaży (przygotowanie różnego rodzaju statystyk) i podpięcia z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – ekspert zadba o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy zlecić specjalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zatroszczą się o instalację wyłącznie sprawdzonych, niezbędnych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz prawidłową semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą też blog, na którym szybko można informować klientów o akcjach promocyjnych oraz nowych produktach albo zamieszczać opinie i poradniki dotyczące sprzedawanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]