Urządzasz piknik? Zamów catering eventowy!

Pragniesz poznać więcej informacji o cateringu imprezowym? Skieruj się na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Letnie miesiące obfitują w bardzo popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe oraz eventy plenerowe, ale w rzeczywistości każdego tygodnia w różnych punktach kraju mają miejsce benefisy, gale bądź konferencje. Takie imprezy wymagają należytej oprawy, której niezbywalną częścią są profesjonalnie przygotowane i apetyczne posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering imprezowy – jakość oprawy eventu jest istotna

Wybrałeś już lokalizację, gdzie odbędzie się piknik lub masz zamówioną salę bankietową? To super! Teraz powinieneś zatroszczyć się o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia pysznych ciepłych posiłków, trunków oraz przekąsek. Weź pod uwagę, że w przypadku ważnych gal w złym tonie jest postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i myśleć, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Istotna jest jakość oprawy – wygodne ustawienie stołów, eleganckie akcenty dekoracyjne, a także prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia zapewne docenią także, jeśli potrawy będą serwować im profesjonalni kelnerzy, a dania będą prezentować się na talerzu niczym w uznanych restauracjach.

Porady dotyczące posiłków i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu imprezowego

Plusem skorzystania z oferty cateringu imprezowego jest bez wątpienia to, iż zatrudniona ekipa nie tylko przygotuje przepyszne posiłki, ale też gruntownie zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną dowiezione w umówioną lokalizację, załoga firmy cateringowej ustawi i nakryje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w trakcie imprezy. Na życzenie zamawiającego, na ile pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uświetnić wydarzenie demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną okazją, by obserwować na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Należy wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od długiego czasu i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnorodnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych liczących setki uczestników, jak i niewielkich. W trakcie ustalania detali oferty zasugeruje ona, jakie napoje, zakąski oraz potrawy idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swój sprzęt na miejsce imprezy.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]