catering weselny kraków

Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Spotkania okolicznościowe, które są zwykle istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzty, komunie czy wesela, od dawna nie są już urządzane w domu jedynie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Teraz są to przyjęcia, w których uczestniczy często blisko stu gości. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie ułożyć menu, a potem naszykować i zaserwować posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli świętowanie będzie trwać parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też można zauważyć ogromny popyt na catering weselny.

Catering na wesele – postaw na zawodowych szefów kuchni i kelnerów

Organizowanie imprezy weselnej to duży stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na sporządzanie listy gości, wybór ozdób sali, wysyłanie zaproszeń oraz wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości trunków oraz przekąsek podawanych podczas zabawy, a co istotne – przygotowanie ciepłego obiadu, który oczaruje gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. Obiad na weselu musi mieć wspaniałą oprawę. Uczestnicy bowiem liczą na to, iż stoły będą prawidłowo nakryte i pięknie udekorowane, potrawy będą pyszne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie donosić biesiadnikom następne posiłki. Taki poziom organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych managerów, kucharzy i kelnerów, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno w plenerze, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Catering na wesele – menu pasujące do charakteru przyjęcia

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej kieruje się własnymi zasadami, nie tylko w kwestii aktywności dla gości, lecz też i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe z reguły posiadają ułożoną wstępnie listę oferowanych dań głównych, trunków oraz deserów odpowiadających charakterowi wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy bądź otrzymać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej pracownikiem. Zamawiający ma więc możliwość sam ułożyć menu z sugerowanych potraw. Wypada jednakże zaznaczyć, iż firmy świadczące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe pomysły i często na prośbę klienta podejmują się przyrządzenia unikalnych zestawów dań.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]