Szukasz lokalu na imprezę? Rozważ kilka ważnych czynników

Jeżeli chcesz zlecić organizację imprez firmowych w Krakowie, zajrzyj na palacradziwillow.pl.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zabawy integracyjne i grille dla zatrudnionych i ich bliskich, które mają na celu zbudowanie głębszych więzi między pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, by uczcić osiągnięte sukcesy, a także rozmaite gale dla wspólników biznesowych, sympozja oraz kursy. Takie wydarzenia muszą być stosownie przygotowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Na co zwrócić uwagę wybierając lokal do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Jeżeli nie posiadamy na terenie firmy odpowiednich wnętrz, które nadają się do organizacji w nich eventu, warto sprawdzić oferty najmu sal, które zmieszczą wszystkich sproszonych uczestników wydarzenia. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim wystrojem do klasy planowanej uroczystości. Prestiżowe gale dla akcjonariuszy firmy, w czasie których celebrowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny odbyć się w pierwszej lepszej sali. Należy w takich wypadkach zorganizować event w klimatycznym miejscu, które dobitnie uwydatni prestiż uroczystości. Natomiast jeżeli na imprezę zaproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w najbliższym sąsiedztwie sali należy postawić na lokal, znajdujący się nieopodal bogatej bazy noclegowej, do której można dojechać błyskawicznie.

Organizacja imprezy firmowej – zapewnij obecnym na sali najlepszą obsługę

Podczas planowania imprezy firmowej nie wolno zignorować tak ważkiego elementu, jak zagwarantowanie obecnym gościom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Zalecanym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania doświadczonej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz we wskazane miejsce apetycznych dań dla obecnych, ale także doradzi jakie dania wybrać do menu i zajmie się ozdobieniem stołów. W trakcie pokazowych imprez wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym wzorowej obsługi. Wypada zatem szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy do stołu, jak również doświadczonych kucharzy, którzy przygotują nie tylko smaczne, lecz i doskonałe wizualnie dania.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]