Sprzedajesz nieruchomości? Zdobądź klientów dzięki wirtualnym spacerom 3D

Szukasz wiadomości o wnętrzach firmy w Mapach Google? Dobrze trafiłeś!

Wirtualny spacer z modelem 3D to świetna metoda na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, które zamierzają np. wynająć. Dla wielu osób okazja do obejrzenia takiego pomieszczenia przed wyborem konkretnej oferty jest niesłychanie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są modele 3D i spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację w biznesie i czy powinno się to robić? Na te pytania odpowiemy w dalszej części artykułu.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie sporej ilości fotografii model 3D naszej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W takim modelu widoczny jest plan poszczególnych lokali, a my możemy go przesuwać, przybliżać oraz zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model udostępnia się klientom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni dostęp do ogólnej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Nie licząc przygotowania samego modelu wnętrza 3D, można również wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, że oprócz przeglądania samego modelu 3D wnętrza, np. hostelu czy siedziby firmy, możemy przejść za pojedynczym kliknięciem do wybranego lokalu, a potem rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala także przemieszczać się do innych pomieszczeń podobnie w rzeczywistym życiu.

Jak mogę użyć wnętrza 3D?

Za pomocą modeli 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie zademonstrować odbiorcom daną nieruchomość i jej pomieszczenia. Taką formę promocji można wykorzystać do prezentacji pracowni, restauracji albo hostelu, jak również w prosty sposób pokazać dużemu kręgowi odbiorców jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy także użyć, jeśli sprzedajemy budynek, aby przyszli klienci mieli możliwość wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest kilka powodów, dla których opłaca się przygotować wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najistotniejszy z nich to opcja umieszczania ich na naszej stronie www, w Mapach Google czy dodanie ich do wielu zalecanych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej nakłonić klientado skorzystania z naszych usług. Klienci, którzy poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo zaczną darzyć je dużo większym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to również świetna metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, bowiem obecnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — należy po prostu zamówić jego opracowanie u doświadczonego fotografa.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]