Przygotowujesz imprezę na 18 urodziny? Zdecyduj się na wynajęcie sali

Szukasz aktualnej oferty lokalu na 18 urodziny w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Zazwyczaj w przypadku urodzin, niektórych rocznic bądź imienin nie organizujemy żadnych imprez z przyjaciółmi oraz krewnymi, nie uznając, iż jest to konieczne. Lecz zdarzają się takie przełomowe momenty życia, których właściwe obchodzenie jest praktycznie obowiązkowe, a jednym z nich jest niewątpliwie pełnoletność, czyli tzw. “osiemnastka”.

Urządzać przyjęcie w mieszkaniu czy znaleźć lokal na osiemnaste urodziny?

Wraz z ukończeniem 18 lat dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa głosować w wyborach powszechnych, spożywać i nabywać alkohol, może założyć firmę oraz ubiegać się o posady urzędnicze. Lecz kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak poważnych tematach – dla młodzieży najważniejsza jest sposobność urządzenia pamiętnej imprezy z kolegami. Da się znów zrobić “domówkę”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo odróżniać od tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszą drogą jest wynajęcie sali na 18 urodziny. Na ogół grupa przyjaciół decyduje się zorganizować wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnego lokalu, lecz przy tym umożliwia zmniejszyć jednostkowe koszty. Szukając miejsca na imprezę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących dużą salę taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która przygotuje wyśmienite menu imprezowe. Pragniesz urządzić przyjęcie w plenerze? Wyszukaj salę na urodziny z opcją wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim spory namiot i zorganizować zabawę z grillem.

Lokal na 18 urodziny – jakie przekąski najwygodniejsze?

Nie ukrywajmy osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi dorośli nie stronią od napojów alkoholowych. Powinno się z tego powodu obligatoryjnie zatroszczyć się o to, aby osoby niepełnoletnie, a wszak może ich nie brakować wśród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Szałowy wystrój sali także jest ogromnie ważny, aby uczestnicy kompletnie oddali się atmosferze zabawy. Warto zatem wybrać salę na urodziny, która zatroszczy się o przystrojenie ścian zgodnie z podanych wytycznych, jak również optymalnie rozstawi stoliki z napojami oraz posiłkami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie znakomicie sprawdza się menu kanapkowe, bazujące na niedużych przekąskach “jeden kęs”, które można spożywać bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostosuje kartę dań nie tylko do charakteru przyjęcia, ale również do budżetu oraz zasobności portfela klienta.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]