Profesjonalne czyszczenie grobów

Zamów opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze pomników naszych bliskich jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zająć – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Największe problemy stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się wzięła?

Na taką pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm nietrudno znaleźć również emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, takie jak zakładanie ławeczek albo pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Stawki, które trzeba opłacić pracownikom czuwającym nad grobami naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależą w szczególności od rodzaju usług – jeśli zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy natomiast chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło grób co cztery tygodnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem nawet czterystu PLN rocznie. Nie zapominajmy, iż stawki uzależnione są również od rozmiarów grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]