Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Na seo4.net zamówisz pozycjonowanie Krakow.

Powszechność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, że każda marka chce teraz być zauważalną w sieci. Naturalnie, samo postawienie strony firmowej nie zagwarantuje, iż potencjalni klienci do nas trafią – ważna jest wszak obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele małych przedsiębiorstw, które funkcjonują wyłącznie na niewielkim obszarze bądź nawet w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie czy też w Szczecinie, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swoim mieście

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług czy też sklepów stacjonarnych korzystają przeważnie z fraz lokalnych, a więc zawierających nazwę konkretnego miasta, przykładowo “piekarnia kraków”, “masażysta kraków” albo “sklep plastyczny kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, przebywającym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych ma wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, że strategia SEO skierowana jest na podniesienie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo poprzez napisanie zoptymalizowanego pod te frazy treści, założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją oraz tworzeniem stron internetowych od ponad dekady. W trakcie tego okresu na wskroś rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, pozyskiwanie linków oraz rozwinięcie contentu. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może sprawdzać codziennie efekty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]