Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Więcej na temat Kraków lotnisko parking na pandaparking.pl.

Komfort, możliwość dotarcia także w bardzo odległe miejsca świata oraz szybkość – to kluczowe plusy podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu wyprawy zyskały olbrzymią popularność. Podróż, której częścią jest lot samolotem, łączy się jednak z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia problem dojechania do portu lotniczego – a multum osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać kilkanaście kilometrów. Tak długą trasę najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje połączone z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – odpoczywaj bez trosk, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez problemu zaplanować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dojechać własnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę pojazdu, więc w czasie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, tym samym nie musimy martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić pojazdu. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest niesłychanie przydatne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na asystę jego załogi

Decydując się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking strzeżony w okolicy lotnisku możemy liczyć też na sporo ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najistotniejszym z nich jest oczywiście sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Oprócz tego klienci mogą uzyskać wsparcie zespołu parkingu w wielu wypadkach, jak np. rozładowany akumulator albo ubytek powietrza w oponach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]