Organizacja przyjęć – znajdź odpowiednią salę i usługę cateringu

Na palacradziwillow.pl sprawdzisz, komu zlecić organizację przyjęć okolicznościowych.

Kiedy ktoś wspomina o przygotowaniu dużej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Tymczasem popularne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przybywa grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to także komunie święte, chrzty oraz przyjęcia z okazji 18-tych urodzin. Jeśli lista gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia i upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji powinniśmy wynająć stosowną do okazji salę.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – zapewnij zaproszonym gościom imprezy najlepsze warunki

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. przyjęcie imieninowe lub osiemnastka, w której będą brać udział przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym należy zapewnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z kolei przyjęcia, w których znaczną grupę gości będą najmłodsi, między innymi chrzciny bądź komunie, rekomenduje się urządzić w lokalu, który oprócz wydzierżawienia sali w środku budynku oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się tak szybko uroczystością i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Przekąski serwowane uczestnikom też powinny być dopasowane do rodzaju przyjęcia. Planując takie wydarzenie opłaca się zatem sięgnąć po ofertę firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o smaczne potrawy, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 130 osób!

Zamówienie lokalu na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, ale rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w iście królewskim stylu urządzane są w nim komunie, chrzty i – rzecz jasna – wesela, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną lub kilka sal, w których wygodnie można zmieścić łącznie do 130 osób. Natomiast gdy impreza zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się mniej więcej 300 gości. Co ważne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od ustawienia i ozdobienia stołów, poprzez dostarczenia dań, aż po profesjonalną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]