projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków, projekty wnętrz Kraków

Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma duże oddziaływanie na nasz nastrój. Warto więc zadbać o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego pomysły zostały zrealizowane, zazwyczaj konieczny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia także wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]