Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Parking Balice - zapoznaj się z aktualną ofertą.

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy dojechać na lotnisko. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, ale to generuje problem: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy pozostawić samochód na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują też inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]