Jak rekomendowany fotograf Google pomoże w promocji firmy?

Skorzystaj z doświadczenia rekomendowanego fotografa Google Kraków na https://www.fotografsv.pl.

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a wiele osób coraz częściej zamawia opracowanie takiego spaceru i umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, warto wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Rekomendowany fotograf Google – co go wyróżnia?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania materiałów zdjęciowych, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf pracujący dla Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Aby pozyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według wymogów Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą ubiegać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego należy zdecydować się na fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy zdecydować się na fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości fotografii, z pewnością zdoła wykonać wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy źle wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna też reguły przygotowania takich zdjęć i samo zamówienie wypełni rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nieraz dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam które ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na inne serwisy np. Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest sporym plusem.

Gdzie szukać rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu lokalizacji otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może też legitymować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, że posiada on stosowne umiejętności i jest specjalistą w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]