Domy weselne – jak znaleźć najlepsze miejsce na przyjęcie ślubne?

Wesele Kraków i okolice - ta niebywała oferta Cię zadowoli.

Ślub i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym rodzina młodej pary oraz sproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli narzeczeni zechcą urządzać przyjęcie dla sporej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nimi się pojawi, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali na wesele, w której uczestnicy będą bawić się w ten specjalny dzień w najlepszych warunkach.

Dom weselny – jakie okoliczności wypada wziąć pod uwagę?

Poszukując lokalu na wesele narzeczeni musi rozważyć kilka znaczących okoliczności. Na początek musi ustalić ilość zaproszonych krewnych i znajomych, aby być pewnym, że w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, żeby mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła znajduje się dom weselny oraz czy dojazd do niego nie będzie utrudniony. Jeśli na uroczystość poproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, trzeba szukać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, innymi słowy udekorowanie stołów, przygotowanie menu i załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Takie czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie całościowej organizacji zabawy weselnej.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie z królewską oprawą

Młode pary z małopolski, zwłaszcza z Krakowa i okolic, mogą zaplanować zabawę weselną w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady ślubne wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac posiada cztery sale gotowe pomieścić około 130 gości. Imprezę można urządzić też w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez mała ponad 300 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, że zlokalizowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegową. Przejazd gości po ceremonii do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej aniżeli 40 minut.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]