Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Serwis okien Warszawa - więcej informacji o tej usłudze.

Regularnie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na różnego typu zniszczenia i wypaczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle wpływają także czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane działania można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy wezwać zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien przeprowadzi także wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Specjalista zadba również o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]