Catering okolicznościowy z dostawą – organizuj duże spotkania rodzinne w domu!

Tu sprawdzisz, komu zlecić catering okolicznościowy.

Wkrótce nadejdzie ważny dla ciebie dzień i pragniesz uczcić go wraz z rodziną i znajomymi. Niestety jest to liczna grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie usadowić, ale i uraczyć ich smacznymi napojami i daniami. Możesz próbować przyszykować je samodzielnie, jednak przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest wygospodarować na to kilkanaście wolnych godzin. Poza tym to twoja uroczystość i chcesz się nią nacieszyć, a nie służyć za kelnera bądź siedzieć w kuchni. Z tego powodu organizację poczęstunku na rodzinne imprezy rekomendujemy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wynajem lokalu nie jest już wymagane

Kiedy mówi się o cateringu gros osób myśli przede wszystkim o cateringu na wesele bądź imprezach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu było osobiste zaaranżowanie ważnych imprez rodzinnych i tylko przy faktycznie dużej liczbie uczestników rozważała ona opcję zamówienia zewnętrznego wsparcia w tym obszarze. Działo się również tak dlatego, że na początku firmy cateringowe nie świadczyły obsługi mniejszych rodzinnych spotkań, a nieraz także tych dużych, jeśli nie łączyło się to z wynajęciem lokalu. Obecnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy skorzystamy z opcji wynajmu lokalu czy postanowimy urządzić imprezę w swoim mieszkaniu albo ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w to miejsce wykwintne menu.

Catering okolicznościowy – pomoc w ustawieniu i dekoracji stołów

Catering okolicznościowy to literalnie oferta dostępna na dowolną rodzinną okazję (ale nie tylko!). Wykwalifikowani kucharze bez problemu przyrządzają menu współgrające z formą imprezy, niezależnie od tego czy zamawiasz catering na chrzciny, na komunię lub urodzinowy. Usługa cateringu okolicznościowego to również obsługa półmetków, studniówek oraz komersów. Szukając firmy świadczącej taką usługę warto postawić na taką, która potrafi dostosować menu do wymagań i budżetu osoby zamawiającej, jak również kompleksowo obsłużyć imprezę, m.in. udostępniając profesjonalnych kelnerów czy pomagając w rozstawieniu i udekorowaniu stolików.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]