Catering na dowóz – organizacja wydarzeń i przyjęć na najwyższym poziomie

Złóż wizytę w firmach cateringowych w Krakowie - tu uzyskasz kompetentną pomoc specjalistów.

Gdy planujesz wystawny event prywatny lub firmowy, na który zapraszasz sporą liczbę gości, raczej nie będziesz w stanie samodzielnie zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując soki i drobne przekąski w najbliższym sklepie – prestiżowe eventy zazwyczaj potrzebują właściwej oprawy także w obszarze potraw. Zatem nie przystoi stawiać na stołach uczestników zwykłych ciasta oraz oranżady. W takich wypadkach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Rodzaje usług cateringu

Profesjonalne firmy oferujące usługi cateringu najczęściej świadczą kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na chrzty, śluby lub urodziny, catering firmowy oraz catering świąteczny, a więc obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są dobrze dobrane do wymogów konkretnych imprez, przez co znacznie różnią się od siebie m.in ceną i listą dań sugerowanych w ramach usługi. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej należy pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą wyraźnie zaprezentować własne oczekiwania, lecz przy tym być również otwartym na jego pomysły. W końcu dla caterera obsługa imprez różnego typu to chleb powszedni, a wieloletnia praktyka w tym obszarze umożliwia mu znajdowanie rozwiązań, które przypadną do gustu ogółu zaproszonych gości.

Usługa cateringowa – dania przyrządzone przez wykwalifikowanych szefów kuchni

Przygotowanie poczęstunku choćby dla małej grupy gości bywa ogromnym problemem, szczególnie wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to samodzielnie. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na organizację innych kluczowych aspektów eventu. Jest to również sposobność uraczenia uczestników pysznymi posiłkami przygotowanymi przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Wypada jednocześnie podkreślić, że ważną cechą posiłków, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale także ich wygląd. Poza tym firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów zapewniają także swoją ekipę zawodowych kelnerów.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]