Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Tutaj sprawdzisz, jak zamówić catering dla firm Katowice.

Warsztaty, sympozjum albo ważne negocjacje biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed koniecznością przygotowania eventu tego typu. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. zapewnienie napojów oraz przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeśli na organizowanym wydarzeniu ma pojawić się wiele osób, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu dla firm.

Catering biurowy – zagwarantuj zaproszonym na kurs przekąski oraz napoje

Konferencje i szkolenia biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 6-8 godzin, w wielu przypadkach także przez 3-4 dni. Ich uczestnicy odbierają dokładny harmonogram wykładów, między którymi wyznaczone są maksymalnie dwie-trzy kilkunastominutowe przerwy, w trakcie których nie da się spożyć pełnego posiłku w najbliższej restauracji. Z tej przyczyny tak ważne jest zagwarantowanie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w czasie przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, również zanieść ze sobą na salę wykładów. Podmioty oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, jak również z małymi przekąskami, które można skonsumować bez ryzyka ubrudzenia koszuli i dłoni. Usługa cateringu biurowego obejmuje także użyczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – istotny element warsztatów biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj potrzebna, daje wszak uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach głębokiego skupienia. Oprócz tego jest to również szansa nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i przeanalizowania w luźniejszej atmosferze problemów omawianych na spotkaniu. Automat z herbatą i różnymi napojami, który widuje się na stołówkach obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych sympozjów bądź płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z tekturowych kubeczków, jedząc własnoręcznie zrobione bądź zakupione po drodze w sklepie kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc prestiż spotkania i równocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał także o wygodę partycypantów.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]