Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Aby skorzystać z wiedzy profesjonalistów biura projektów Kraków, skieruj się tutaj.

Biuro projektowe oferuje obszerne spektrum usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w komfortowym i funkcjonalnym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji oraz przedsiębiorstw. Architekt może wykonać pełny projekt budynku, a potem czynnie doglądać postęp prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować renowację budynku bądź wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących domów.

Jak pomoże Ci doświadczona pracownia architektoniczna?

Interesują Cię innowacyjne, ciekawe projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się od wielu domków w mieście? Potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie praktyczny, a równolegle po prostu komfortowy? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany uwzględniające obecne nurty w aranżacji przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej i wnętrz komercyjnych. Przykładowe realizacje to m.in. kawiarnie, zakłady opiekuńczo-lecznicze, pensjonaty czy obiekty rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego, jak również specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro projektów może też opracować plan funkcjonalnych i pojemnych garderób, które pozwolą na najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]