Noti – wyjątkowe meble produkowane ręcznie w Polsce

Wszystko o producencie mebli Poznań odszukacie na https://tinyurl.com/yeepomtc.

Urządzając pomieszczenie, czy to w nowym domu czy po odświeżeniu mieszkania, dążymy do tego, by zagospodarować jego przestrzeń funkcjonalnie i nowocześnie. Jednocześnie chcemy, żeby pomieszczenia pokazywały naszą indywidualność, a to często jest niemożliwe, gdy urządzamy się wykorzystując meble produkowane na masową skalę przez znanych na całym świecie producentów. Lecz świat wyposażenia wnętrz jest znacznie większy aniżeli sobie to wyobrażamy. Polska także może się pochwalić designerskimi, gustownymi kolekcjami mebli, produkowanymi między innymi przez poznańską markę Noti.

Designerskie meble Noti do przestrzeni firmowych, jak i mieszkalnych

Noti to wytwórca mebli, który działa na rodzimym rynku już od przeszło 15 lat i od powstania koncentruje się na tym, aby oferowane przez niego meble były komfortowe, proste, a równocześnie szykowne i, co istotne, żeby charakteryzowała je solidność. Marka współpracuje z uznanymi krajowymi projektantami, którzy kreują swoje produkty z pasją, dokładając wszelkich starań, żeby w pełni spełniały one potrzeby użytkownika. Charakterystyczną cechą mebli marki Noti jest to, iż doskonale pasują zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i biurowych oraz firmowych. Designerskie meble Noti tworzone są ręcznie z wysokiej jakości materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z dbałością o środowisko naturalne, m.in. poprzez stosowanie technologii zmniejszających skalę zużycia energii.

Kolekcje Noti – urządzając pomieszczenie skorzystaj z konfiguratora

Noti oferuje sprzęty, stanowiące śmiałą interpretację postrzegania tradycyjnych mebli, czego przykładem mogą być sofy z kolekcji Bouli lub siedziska z kolekcji x40 czy Termo. Na stronie Noti dostępny jest konfigurator, w którym można obejrzeć wszystkie wariacje mebli z interesującej użytkownika kolekcji i dopasować te odpowiadające koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Designerskie meble tej marki można obejrzeć w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu, jak również w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Co więcej kolekcje Noti można zamówić w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, między innymi w Łodzi, w Katowicach oraz w Gdańsku.

Fotografia dzięki uprzejmości noti.pl

Lokalizacja:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]