Zastosowanie słoików z kranikiem

Tutaj znajdziesz słoik z kranikiem.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też robionych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu trunków i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoiki mają spore pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest wspaniała dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on chętnie wykorzystywany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania kompotów, lemoniad, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego zaletą jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]