Zastosowanie blachy trapezowej

Jeśli potrzebujesz trapezu na dach, kliknij tutaj.

Blachy trapezowe dachowe tworzą odporne pokrycie, są tanie i mogą być używane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa coraz bardziej popularna?

Trapez na dach – ekonomiczna a jednocześnie odporna blacha

Nazwa blach trapezowych czerpie od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montowania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony także ze względu na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być idealną alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej kondycji przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można wykorzystać blachy trapezowe?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na obiektach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być też używana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych okoliczności nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie również perfekcyjnie prezentować się jako wykończenie składnic, garaży lub obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe na dach dachową wypada zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż towar jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę kolorów blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08