Wygodny przewóz dużej ilości bagażu – boksy dachowe

Sprawdź, gdzie kupić boks dachowy.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca przewóz znacznej ilości bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na zniszczenia, promieniowanie słoneczne czy rdzę. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, typ bagażnika musi być dopasowany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pokaźna ładowność

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają sporą ładowność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj wygodne. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest prosty i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Przewożenie bagażu na dachu auta to użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta duża grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają przede wszystkim osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria turystyczne, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy w środku samochodu.

Lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]