Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Chcesz kupić 3D drukarki? Skieruj się na ten adres.

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od wiodących producentów takich rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania oraz instrumenty. Wyliczono, że korzystając z drukarek 3D oraz pozostałych produktów Stratasys można nawet o 90% zredukować koszty produkcji i czas na nią przeznaczony. Główne założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych usług i drukarek 3D, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs tworzy niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w autorskiej, innowacyjnej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się łatwą obsługą oraz ergonomiczną konstrukcją. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można otrzymać jednakowe makiety, co jest niezmiernie pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w najrozmaitszych gałęziach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany wydruk jest solidny i dokładny, a podczas procesu wydruku nie zdarza się przemieszczenie warstw ani nie występują odkształcenia.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]