Shuttersy na okna – konkurencja dla rolet i żaluzji

Jeśli chcesz kupić shutters, koniecznie wejdź na skyshutters.pl.

Planując wystrój domu, sporadycznie przeznacza się dużo uwagi na okna. Zwykle wybiera się standardowe rozwiązanie, to znaczy firany i zasłony, które nieraz zestawiane są dodatkowo z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze jedno zyskujące sobie krąg sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne typu shutters.

Z czego wykonywane są shuttersy

Podstawowym atrybutem shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, iż poziome lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych poruszają się, a więc można ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od kaprysu mieszkańców. Produkuje się je z płyt MDF, PCV, a także z listw drewnianych. Shuttersy instaluje się najczęściej na oknach, jednakże tak samo dobrze sprawdzają się na drzwiach oraz w szafach. Okiennice ozdobne shutters to wprawdzie element okna, który w w Europie domach widuje się w dalszym ciągu sporadycznie, ale każdy z nas z pewnością w kinie lub na ekranie telewizora, ponieważ te okiennice są niesłychanie popularne na terenach z ciepłym klimatem, a więc w krajach śródziemnomorskich oraz RPA.

Praktyczne funkcje shuttersów

Shuttersy to dekoracyjne okiennice które nie tylko doskonale się prezentują, lecz mają również praktyczne funkcje. Dzięki nim można kontrolować użycie energii słonecznej: latem hamować kumulowanie się nadmiaru ciepła we wnętrzach, a zimą – zatrzymać je przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i można zainstalować je na większości ram okiennych. Wykonuje oraz montuje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, że są bez wątpienia kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli przykładowo rolety. Shuttersy jednak nadają wnętrzom niezwykle luksusowy wygląd, zatem podwyższają wartość posesji. Warto też zaakcentować, iż shuttersy są regulowane bez użycia linek, co właściciele psotnych zwierzaków lub rodzice dzieci, które poplątać dyndające łańcuszki, uznają na pewno za kolejną zaletę.

Lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]