części Renault, oryginalne części Renault

Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku Polacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są sprzedawane w bogato wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, podwozia, silnika i nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]