Oferta dla producentów żywności – hurtowa sprzedaż słoików i butelek szklanych

Jeśli chcesz zamówić butelki monopolowe w hurcie, skieruj się na ten adres.

Przetwórstwo żywności jest gałęzią gospodarki, która póki będzie istnieć ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do potężnych marek, jest to jednocześnie branża, w której świetnie radzą sobie mniejsze firmy, o ile zachęcą klienta do swojego ekologicznego, smakowitego czy też niszowego produktu. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi być zabezpieczone tak, by towar dłużej zachował świeżość, a więc m.in. w szklane butelki oraz słoje. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, bo nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno słoików oraz butelek to sposób na zmniejszenie kosztów

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży kierowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się zauważalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niewielką przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. pasty warzywne, soki bądź marmolady, będzie zużywać co roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, lecz ilości znacznie przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie jest zatem dla niego jednocześnie metodą redukcji kosztów, ponieważ zamawiając towar w dużych ilościach zwykle można oczekiwać znacznego rabatu od dystrybutora, ale również oszczędnością na kosztach transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań szklanych jeszcze bardziej obniży się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dystrybutora słoików i butelek. W ten sposób również otrzyma je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu kupisz butelki oraz słoiki na palety

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i pojemności butelki ze szkła (znakomite do rozlewania piwa, soków czy wina) i słoje. Dowożone są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od objętości opakowań – po 500, 1300, a nawet 3200 sztuk danego pojemnika. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą także odebrać zamówiony towar wprost ze składu sprzedającego. Razem z butelkami oraz słoiczkami hurtowo można również zamówić odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki pasujące do danego typu opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]