Nie tylko lakier – pyłki i ozdoby do paznokci

Chcesz kupić pyłki do paznokci? Koniecznie odwiedź ten adres.

Ozdabianie paznokci tylko pozornie jest łatwe. W rzeczywistości to skomplikowana praca, która wymaga określonych kwalifikacji oraz odpowiednich materiałów. Wygląd manicure wykonanego przez wykwalifikowaną kosmetyczkę rekompensuje jednak wydatki związane z jej pracą oraz zakupem akcesoriów. Pięknie ozdobione paznokcie zachwycą każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki będą powodem prawdziwej dumy. Jakich ozdób do paznokci używają salony kosmetyczne? Jak dopasować produkt, który najlepiej zaprezentuje się na naszych dłoniach?

Pyłki do paznokci – efekt metalicznego odblasku

Do zdobienia paznokci teoretycznie potrzebny jest tylko zwykły lakier. Należy jednakże mieć na uwadze, że za jego pomocą nie uzyskamy naprawdę pięknych efektów. Te są możliwe jedynie przy użyciu pomocniczych produktów, takich jak pyłki do paznokci. Ich zastosowanie sprawi, że paznokcie będą wyglądać dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, które możemy osiągnąć wykorzystując pyłki do paznokci to między innymi dowolnie wybrany wzorek, lustrzane odbicie lub metaliczny odblask. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy też ozdoby do paznokci w postaci naklejek pozwalające na uzyskanie efektu hologramu.

Kto produkuje ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz inne kosmetyki umożliwiające nadanie im unikalnego wyglądu można znaleźć w ofercie wielu marek, które często specjalizują się w ich produkcji. Najważniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to między innymi Semilac, ChiodoPro, ABA Group, Indigo, Silcare, Milani, CND oraz Maestro.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]