Mydło w płynie – do stosowania nie tylko w domu

Tu kupisz mydło antybakteryjne.

Mydło antybakteryjne usuwa z powłoki skóry chorobotwórcze bakterie oraz inne groźne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, żeby spełniało oczekiwania przeróżnych konsumentów? Gdzie używane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Mydło dezynfekujące – stosowanie

Mydła o właściwościach antyseptycznych wykorzystywane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także kupowane są przez przemysł spożywczy, placówki medyczne czy zakłady pracy. Na rynku dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, zalecane do skóry wrażliwej, mycia ciała oraz włosów, mydła w butelkach z pompką, jak również do aplikowania z bezdotykowych zasobników, które zapewniają wysoki stopień higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące środkiem nadzwyczaj ekonomicznym – pozwala otrzymać aż 2,5 tyś. doz mydła z opakowania 1000 ml. Mydło w piance dobrze rozprowadza się na skórze, łatwo spłukuje, a przy tym skutecznie myje.

Naturalne mydło w płynie dla wrażliwej skóry

Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przetestowane dermatologicznie. Środki pielęgnacyjne dedykowane osobom z delikatną skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników ani innych czynników alergicznych – można je stosować często, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel świadczącym o najwyższej jakości i nadawanym towarom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]