Gdzie kupić lonżę jeździecką?

Sprawdź, gdzie nabyć lonżę jeździecką, wejdź na https://horse-trade.pl/pl/c/Lonze/142.

Lonża to sprzęt na co dzień używany podczas nauki jazdy konnej i tresur. Jakiego typu lonże jeździeckie są obecne na rynku? Z czego są produkowane te przyrządy i gdzie warto je kupić?

Typy oraz zastosowanie lonży jeździeckiej

Lonża jeździecka to stosunkowo długa linka, najczęściej 5-8 metrowa, na której prowadzi się wierzchowca podczas lekcji jazdy i treningu technik związanych z trzymaniem wodzy, dosiadem, łapaniem strzemion oraz utrzymywaniem równowagi w siodle. Konia prowadzi się po obrysie okręgu, zaś lonża służy do kontroli zachowania zwierzęcia. Sprzęt ten służy również artystom cyrkowym oraz zawodnikom woltyżerki do szlifowania umiejętności i zabezpieczania prezentowanych ewolucji. Lonża przydaje się ponadto przy hipoterapii. Lonża jeździecka może też być wykorzystywana w czasie treningu bez jeźdźca – w takiej sytuacji służy do treningu młodych osobników oraz zagwarantowania im właściwej porcji ruchu.

Lonża dla konia – postaw na asortyment od uznanych marek

Rozległy wachlarz akcesoriów jeździeckich znajdziesz w dobrze wyposażonych sklepach internetowych, które sprzedają profesjonalny sprzęt w rozważnych cenach. Posiadają one profesjonalne lonże dla konia znanych firm – jak np. Start, Imperial Riding czy Jumptec. Interesuje Cię lonża jeździecka w turkusowym, zielonymalbo czerwonym kolorze? Internetowy sklep Horse-Trade daje ogromny asortyment produktów, które spełnią oczekiwania najbardziej kapryśnych klientów. W ofercie dostępne są produkty wykonane między innymi z materiału nylonowego. Lonże wykonane są z miłego w dotyku, delikatnego materiału i wyposażone w obrotowy zaczep.

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]