Dekoracyjne okiennice wewnętrzne typu shutters

Jeśli chcesz kupić okiennice wewnętrzne, koniecznie odwiedź ten adres.

Projektując aranżację domu, rzadko poświęca się zbyt wiele uwagi ozdobie okien. W większości wypadków wybiera się tradycyjne rozwiązanie, a więc zasłony oraz firanki, które niekiedy zestawiane są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze jedno zdobywające sobie krąg zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrzne typu shutters.

Okiennice wewnętrzne shutters – nowość w europejskich domach

Nadrzędnym atrybutem shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych ruszają się, wobec tego można łatwo je ustawić w dowolnej pozycji, zależnie od zachcianek domowników. Producenci wykonują je z listw drewnianych, PCV, jak również z płyt pilśniowych. Okiennice ozdobne shutters instaluje się głównie na oknach, jednakże równie dobrze sprawdzą się na drzwiach oraz w szafach. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w polskich domach widuje się w dalszym ciągu sporadycznie, ale większa część z nas na pewno widziała je w telewizji czy w kinie, ponieważ te okiennice są niezmiernie popularne na obszarach z ciepłym klimatem, a więc w RPA czy w Australii.

Czy warto zdecydować się shuttersy?

Prócz tego, iż shuttersy okiennice wewnętrzne shutters świetnie wyglądają, mają one też przydatne funkcje. Za ich pomocą można regulować użycie promieni słonecznych: latem ograniczać nagrzewanie się wnętrz, a w zimne – zatrzymać ciepłe powietrze na dłużej. Okiennice wewnętrzne dobrze komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi i nie ma przeważnie problemów, by umieścić je na większości okien. Wytwarza i montuje się je na zlecenie, co powoduje, iż są stosunkowo droższym rozwiązaniem niż np. żaluzje. Shuttersy jednak nadają pomieszczeniom niezwykle luksusowy wygląd, a więc zwiększają wartość posesji. Warto dodatkowo zaakcentować, że nachylenie lameli shuttersów jest ustawia się bez stosowania łańcuszków, co rodzice dzieci oraz posiadacze psotliwych psów i kotów, które przerwać wystające linki, uznają na pewno za dużą zaletę.

Lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]