drukarka 3d dystrybutor, tania drukarka 3d

CadXpert – szeroki wybór drukarek 3D najlepszych producentów

CadXpert jest jedną z pierwszych na rodzimym rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D. Istotnym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie ma aparaturę do druku przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Następnym filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D i drukowanie 3D. Posiadane w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: PolyJet, SLA i FDM, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach SLS, SLA, DMLS, FDM i PolyJet.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, a także jedynym dystrybutorem sprzętu firmy Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. To największa w Polsce oferta urządzeń do drukowania przestrzennego – kilkanaście różnych skanerów 3D oraz ponad 20 modeli drukarek 3D. Co więcej CadXpert maszeroką ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym też tworzywa specjalistyczne, jak przykładowo: Ultem 9085, Ultem 1010 oraz inne (dentystyczne, elastyczne, biokompatybilne, inżynieryjne itd.). Prócz materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów CadXpert oferuje też filamenty, żywice fotopolimerowe i inne materiały stosowane do druku 3D.

CadXpert – wszechstronna obsługa posprzedażowa

Asortyment CadXpert jest adresowany zarówno do przedsiębiorców, profesjonalistów oraz przedstawicieli przeróżnych branż (sprzęt firmy Stratasys), jak i klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot). CadXpert działa jako sklep internetowy, udostępnia też showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy są zaciekawieni procesem druku 3D, potrzebują omówić z ekspertami swoje projekty lub możliwości technologiczne dowolnego urządzenia z oferty CadXpert, mogą zajrzeć do małopolskiego punktu. CadXpert gwarantuje również kompleksową obsługę posprzedażową: przeszkolenie z obsługi zakupionych drukarek 3D, opiekę serwisową oraz pogwarancyjną czy wsparcie techniczne i merytoryczne.

Tanie skanery oraz drukarki 3D

Jak kształtują się ceny urządzeń do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Nawet niewielkie lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie pozwolić na profesjonalną drukarkę lub skaner 3D. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w ramach sektorów, jak m.in. motoryzacja, medycyna, stomatologia oraz odlewnictwo, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie znaczącą oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor narzędzi do drukowania przestrzennego dynamicznie się rozwija – wraz z postępem idą prekursorskie technologie i możliwości, na które jeszcze niedawno było stać tylko gigantyczne korporacje. W dzisiejszych czasach – dzięki obniżeniu cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich uzyskały również niewielkie firmy, te z daleko niższym budżetem. Urządzenia do druku 3D są ciągle udoskonalane i rozwijane, z każdym rokiem zmniejsza się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku 3D ma szereg zalet, do głównych z nich zaliczyć można zmniejszenie kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]