Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Zamów blachę na rąbek.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej stosowana forma pokrycia dachowego. Jakie cechy różnią ją od pozostałych pokryć dachowych? Czy warto ich używać? Przybliżamy panele dachowe na rąbek stojący oraz możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – wytrzymałość i estetyka

Panele dachowe na rąbek doskonale godzą funkcjonalność z walorami estetycznymi, dlatego zdobywają coraz większe uznanie. Świetnie prezentującą się oraz odporną na uszkodzenia blachę na rąbek wykorzystuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których nieodzowna jest reperacja pokrycia dachowego, jak i nowych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach płaskich oraz dwuspadowych, jak również na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek są przywożone na teren budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Cechują się prostym oraz równocześnie błyskawicznym montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe idealnie pasuje do różnych stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego bądź dworkowego), a zarazem jest trwałe oraz odporne na korozję.

Panele dachowe na rąbek – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem solidności oraz użytej technologii. Panele te są wykonywane z grubej blachy powleczonej dodatkową powłoką, która daje protekcję przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne oraz opady. Blacha na rąbek jest sprzedawana w licznych wariantach, co pozwala na dopasowanie jej do potrzeb różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się ponadto do obniżenia kosztów związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie blach na rąbek, warto nabyć ten budulec wprost w sklepach firmowych.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08