Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Potrzebujesz baniaka na wino? Wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to wspaniały upominek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – wyjątkowy upominek

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny upominek dla bliskich – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin, imienin czy zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to także znakomita dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe baniaki na wino wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]