Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Wyprawy - sprawdź informacje o ofercie na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu i zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym turystą ceniącym świetnie opracowane i bezpieczne wycieczki w gronie profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Planujemy wyprawy, których celem są szczyty prawie wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do miłośników turystyki górskiej, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają aktywne spędzanie wolnego czasu i posiadają umiarkowane doświadczenie w podobnych ekspedycjach. By wziąć udział w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna oraz dobry stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy typ to propozycja dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które posiadają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o ponadprzeciętnej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane doznania. Pozwalają przy tym zrealizować pragnienia i poznać swoje reakcje w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali dogłębnie naturę górskiego obszaru, ale również chętnie dzielą się posiadaną wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni też zmniejszyć potencjalne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Andy oraz Dolomity.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]