Usługi dla biznesu – automatyczne księgowanie przelewów

Poszerz swoją wiedzę o automatycznym księgowaniem przelewów.

Właściciele firm stale szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas poświęcony na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale też obsługuje windykację zaległych należności.

Jak działa Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest dzięki integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem fakturowym firmy. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych firm, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają jedynie 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, wyjątkowo pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie mają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to przydatna usługa dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, zatem bardzo dobrze zda egzamin w szkołach prywatnych lub językowych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się również hotelom, pensjonatom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi żąda wstępnej opłaty, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]