Borykasz się z wadą wzroku? Odwiedź klinikę okulistyczną

Po więcej informacji o korekcji wad wzroku Kraków skieruj się w to miejsce.

Zdrowe oczy zapewniają wysoki komfort życia. Klinika okulistyczna pomaga pozbyć się problematycznych i w wielu przypadkach groźnych dla zdrowia dolegliwości. Kto może zgłosić się na zabieg korekcjiwzroku?

Korekcja wad wzroku – oddaj się w ręce wykwalifikowanego optometrysty

Jeszcze dekadę temu korekta wzroku sprowadzała się do zakładania soczewek kontaktowych czy też okularów. Od kilku lat dostępne są jednak innowacyjne metody korekcji umożliwiające leczenie krótkowzroczności, nadwzroczności, presbiopii, a także wielu rzadszych chorób. Nadzwyczaj popularna stała się laserowa operacja wzroku, która charakteryzuje się ogromną efektywnością. Taka korekta wzroku jest nieinwazyjna i bezpieczna, a pacjent prędko powraca do normalnego trybu życia. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w klinice okulistycznej, gdzie zatrudniony jest biegły zespół, specjalizujący się w nowoczesnych technikach leczenia. Biegły optometrysta postawi diagnozę, dopasuje odpowiednią technikę leczenia oraz usunie wadę wzroku. Eksperci przyjmujący w klinice okulistycznej wykorzystują najnowocześniejsze aparaty diagnostyczne, zatem mogą wykryć nawet rzadko spotykane choroby oczu.

Z jakimi chorobami można zgłosić się do centrum oka?

Kliniki okulistyczne podejmują się również terapią innych chorób, takich jak np. keratoconus, czyli stożek rogówki. Nowoczesne metody jego korekcji polegają m.in. na modelowaniu rogówki za pomocą metody Topoguided bądź wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Poza tym okuliści wykonują pomiar ciśnienia oka, będący metodą konieczną w ujawnianiu glaukomy, zapalenia gałki ocznej, a także pozostałych groźnych chorób. W klinice okulistycznej tworzy się również mapy rogówki – jest to konieczne przed zabiegami laserowymi, na przykład operacją katarakty. Korekcja wzroku to rzecz jasna nie wszystko – specjaliści okuliści radzą sobie także z innymi kwestiami, jak np. ciałami obcymi w gałce ocznej oraz likwidacją kaszaków.

Lokalizacja:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]