Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/ odnajdziesz korzystną ofertę kursu rysunku dla dzieci Kraków.

Uwielbiasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty oraz życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, a także porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika czy malarstwo. Z tego typu kursów korzystają również osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy projektowaniem wnętrz. Doskonałą propozycją na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs przygotowujący na ASP, digital painting, kurs rysunku architektonicznego oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy natrafi warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]