Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Zajrzyj tutaj jeśli interesuje Cię Blender 3D kurs.

Świat grafiki bez ustanku przechodzi zmiany i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych metod preferując tworzenie swoich dzieł tylko w tzw. digitalu. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę sporządzania grafik 2D, ale też odwzorowania obiektów 3D. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie generuje w tej chwili ogromnych wydatków – można przecież ściągnąć program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który równocześnie jest zupełnie darmowy.

Nauka modelowania 3D we własnym zakresie bywa frustrująca

Obsługę każdego oprogramowania można przyswoić sobie na własną rękę, jednak proces ten trwa wówczas dłużej i nierzadko jest niezmiernie irytujący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści zwłaszcza osobom, które niedawno odkryli program Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie różnorodnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany obiekt będzie szybsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez kursanta zwracając uwagę na detale, które warto poprawić oraz sugerując ku temu trafne drogi. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, aby był on prowadzony w jak najmniej licznych grupach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D amatorów a także artystów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie umiejętnością poszukiwaną i cenioną szczególnie w świecie projektowania, gier komputerowych i filmu. Poznanie programu Blender 3D daje zatem dużo nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne dzieła, które potem można śmiało zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży gier wideo i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego typu kursów to po prostu miłośnicy animacji i artyści chcący rozwinąć swoje obecne umiejętności bądź znaleźć nowe formy wyrażania siebie.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]