Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Szukasz więcej wiadomości o kursie digital paintingu? Dobrze trafiłeś! Wejdź w to miejsce.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana między innymi w filmie, reklamie i grach komputerowych. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci obrabiać zdjęcia w Photoshopie, jak również tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, dokonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na ASP oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, animacją i reklamą.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]