Jak promować firmę przez gadżety? Wybierz praktyczne torby z logo

Przed właścicielami marek, którzy zamierzają poprowadzić promocję czy też wybierają się na targi, nierzadko pojawia się dylemat, jaki gadżet reklamowy zamówić. Powinien on przecież nie tylko przykuwać uwagę potencjalnych klientów, ale też być na tyle praktyczny, aby regularnie go używali i tym sposobem umacniali przywiązanie do marki. Takim produktem są właśnie torby z nadrukiem.

Rodzaje toreb z logotypem

Sprawdzając ofertę firm zajmujących się nadrukami na gadżetach promocyjnych nie trudno spostrzec, że pod hasłem “torba” pojawia się wiele artykułów. Są to miedzy innymi torby na zakupy – chyba najpopularniejszy i bardzo użyteczny gadżet reklamowy. Nadruk logotypu bądź nazwy imprezy na płóciennych, jutowych oraz bawełnianych torbach na ramię po prostu wyśmienicie wygląda, a jednocześnie jest na tyle trwały, żeby długo zachować się na tkaninie. Inną zaletą takich toreb jest ich koszt. W zależności od wielkości zamówienia oraz typu torby, cena na ogół rozpoczyna się od paru złotych za jedną sztukę. Grafikę można wykonać też na torbach na laptopa bądź torbach sportowych i podróżnych. Są to akcesoria, które docenią np. organizatorzy popularnych sympozjów oraz wykładów. Naturalnie, cena toreb tego typu i nadruku na nich jest już zdecydowanie wyższa – dochodzi do kilkudziesięciu złotych.

Gdzie warto złożyć zamówienie na torby z własnym nadrukiem?

Agencje organizujące działania marketingowe zwykle zlecają jednoczesne wykonanie kilku różnych gadżetów. Winny zatem nawiązać współpracę z hurtownią z gadżetami, która w swojej ofercie posiada jeszcze co najmniej kilkadziesiąt innych artykułów promocyjnych do zadruku. Wraz z torbami z logo firmy warto zdecydować się m.in. na nadruk na kosmetyczkach, plecakach typu worek bądź pozostałych użytecznych produktach z tkaniny albo uzupełnić zamówienie o typowe gadżety reklamowe, jak długopisy, ołówki i smycze, które nieustająco cieszą się zainteresowaniem klientów.