Wyjątkowa biżuteria z koralem

Biżuterię z koralem kupisz na www.bizutik.pl.

Słowo koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed złą energią i złymi duchami. Ponadto, kamień korala działa wyciszająco na osoby nerwowe i spięte. Symbolizuje bogactwo i często nazywany jest także kwiatem morza. Składany w ofierze mitologicznej bogini Wenus, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie ulega jednak wątpliwości, że szykowna, właściwie dopasowana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, w związku z czym świetnie pasuje do casualowych stylizacji, jak i również na specjalne okazje. Koral spotykany jest barwach: łososiowym, czerwonym oraz niebieskim.

Właściwości lecznicze biżuterii z koralem

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu medycznym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zaleca się zakładanie kamienia koralu w formie wisiorka. Właściwości korala przede wszystkim związane są z płcią piękną. Reguluje cykl menstruacyjny i zwiększa płodność. Ponadto, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na zredukowanie stresu i spokojne życie rodzinne.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]