Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Dowiedz się więcej o kolczykach.

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najchętniej kupowanych przez panie elementów. Sprawdzają się na każdą okoliczność – bardzo wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się dlaczego są tak chętnie kupowane i w jakich sklepach możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych fasonach. Najczęściej kupowane są lekkie sztyfty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, jak również stylowe. Równie często kupowane są długie kolczyki, które wspaniale wydłużają szyję. Mogą być wysadzane drogocennymi kamieniami albo całkowicie klasyczne. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie wywołują podrażnień skóry, co przeważnie ma miejsce w przypadku ozdób z plastiku. Kupując kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz technologię ich wykonania – najbardziej oryginalne wyprodukowano techniką matowienia.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się doskonale, należy dokładnie je oczyszczać i na bieżąco eliminować wszystkie zanieczyszczenia. Powinno się wycierać je regularnie suchą gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać profesjonalne balsamy nabłyszczające, a nieużywane kolczyki trzymać w zamkniętych woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast anachronicznych metod polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Takie środki niezwykle podrażniają elastyczną fakturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Szeroki wybór kolczyków jest na pewno w e-sklepach, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne wyprzedaże. Ponadto zakupy internetowe to nieprawdopodobny komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.