Jakie usługi świadczy jubiler?

Szukasz fachowej porady jubilera Kraków? Zajrzyj tutaj.

Wraz z rozkwitem rynku i ewolucją internetu, zreformowaliśmy również nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. W dzisiejszych czasach coraz częściej korzystamy z opcji zakupów w sieci. I choć w internecie można znaleźć niemal wszystko, wciąż jest wiele artykułów, które najwygodniej nabywać w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz poradę od specjalisty

Zakup platynowego łańcuszka, broszki czy pierścionka łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Toteż, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją osobiście u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które przemawiają za takim działaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli planujemy kupić pierścionek zaręczynowy bądź obrączki, możemy nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli z kolei wybierzemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt ciasny bądź zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do odpowiedniego wymiaru lub wykona nowy. Innym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z rzetelnej wskazówki jubilera. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, poradzi nam jak dobrać odpowiedni kruszec, wskaże współczesne trendy we wzornictwie, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co najczęściej daje się z okazji urodzin, komunii czy ślubu.

Sklep jubilerski – reperacja zniszczonej biżuterii oraz skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również pełnią inne usługi. Renowacja uszkodzonej biżuterii jest jedną z nich. Jeżeli zerwał się nam wisiorek albo wypadł kamień z kolczyka, złotnik szybko i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy rozmiar palca, jubiler przerobi obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na pierścionku czy wisiorku podziękowania, datę, gratulacje albo inny istotny dla nas tekst. Z kolei jeśli chcemy podarować komuś oryginalny prezent, albo mamy swój pomysł na pierścionek albo wisiorek, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w domu mamy zbędną bądź zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]