Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Więcej informacji o silniki elektryczne producent uzyskasz tu.

Coraz szersze wykorzystanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, wymusza poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od renomowanych globalnych wytwórców.

Silniki elektryczne, przekładnie oraz motoreduktory od cenionych producentów

Działająca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) oraz przekładni planetarnych i falowych produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez uznanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się rewelacyjną żywotnością i solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy układów służących do obsługi intralogistyki, a ze względu na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącej z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, a także przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Spółka Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Positec.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]