Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Zajrzyj tu, jeśli ciekawi Cię aktualna oferta wynajmu szalunków.

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych w budownictwie technik. Na czym polega? Szalunek to pewnego typu forma, w którą wylewany jest cement – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są ze sklejki, jednak spotyka się też konstrukcje zrobione z metalu, a czasem nawet tworzyw sztucznych. Innymi potrzebnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które pozwalają na osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Niestety z uwagi na spore koszty nie zawsze ekipy budowlane posiadają własne szalunki. Jeśli okażą się potrzebne, mają szansę wszak po prostu je wypożyczyć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to aktualnie naprawdę popularna usługa.

Kiedy wybrać wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków okaże się trafionym rozwiązaniem dla firm często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, ponieważ jak już nadmieniliśmy, są one w tym celu niezbędne. Jeśli zaś budowanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością naszej firmy, dobrze rozważyć atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków kilka razy do roku jest bardziej opłacalne niż ich zakup. Warto nadmienić również o wygodzie, ponieważ trzymanie rzadko wykorzystywanych szalunków może powodować duże koszty.

O czym wiedzieć przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie przemyśleć to, która firma nam je zapewni. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na usługi firmy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlano-remontowych – w ten sposób otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki będą solidne oraz praktyczne. Naprawdę ważna okaże się również obsługa klienta – w przypadku, kiedy coraz bliższy jest termin rozpoczęcia robót nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W razie wątpliwości dobrze z kolei skorzystać z sieci, by dowiedzieć się, co o ofercie danego przedsiębiorstwa mówią poprzedni klienci.

Lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]