Producent pokryć dachowych z blachy – co oferuje?

Na www.regamet.pl dowiesz się wszystkiego o producencie blach dachowych.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy ponownie wypierają z rynku zakładane przez dziesiątki lat standardowe dachówki ceramiczne czy betonowe. Liczne zalety tych pokryć dachowych przyczyniły się do tego, że są one dobrym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale również dla deweloperów.

Blachodachówki – czy warto na nie postawić?

Blachodachówki zdobywają rynek produktów budowlanych z paru przyczyn. Przede wszystkim są zdecydowanie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji dachui zarazem ułatwia transport oraz rozładunek tych elementów. Budowa profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, iż ich montaż jest nie tylko łatwy, ale i mniej czasochłonny niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich precyzyjne rozstawienie zabiera zwykle znacznie więcej godzin. Inną ważną zaletą pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do praktycznie każdej, również dość wymyślnej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę można bez problemu przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe sprawdzą się rewelacyjnie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie pasuje do starszych obiektów, głównie dlatego, iż mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżniają się też lepszą szczelnością. Oprócz tego łatwo je czyścić. generalnie wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i spłukanie wodą, z kolei w razie mocnych zabrudzeń przyda się środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – duży asortyment blachodachówek oraz pokryć dachowych

Aby nabyć nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej jakości nie trzeba szukać daleko. Na rodzimym rynku od 3 dekad działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się szeroki wybór blach trapezowych, paneli dachowych i blachodachówek. Wyroby te można kupić w stacjonarnych sklepach producenta, rozsianych w obrębie 4 województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i małopolskiego. Chlubą firmy REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie rys, a także korozję. Firma Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, stąd nie licząc swoich produktów oferuje również akcesoria dachowe (np. obróbki blacharskie czy włazy dachowe), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych najlepszych producentów.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08